Ko so gledalci šova Kmetija mislili, da so videli vse, se je zgodilo. Preobrat v šovu šokiral vse.
Na posestvo šova Kmetija je prišla voditeljica Natalija Bratkovič. To je pomenilo samo eno, na vrsti bo težka borba za imuniteto.

Tekmovalci so se s svojimi garami postavili na štart in vsi trije z enako silovitostjo začeli. Takoj na začetku sta vodila Jan in Franc. Druga sta bila Gregor in Aleksandra, na zadnjem mestu pa Dejan in Pia.
Že kmalu po štartu pa se je zgodila velika nesreča. Kolo je odpadlo, Franc je padel. Jan in Franc sta zaključila. Na prvo mesto sta prišla Gregor in Aleksandra.
Gregor je s svojo močjo res zelo presenetil. Dokazal je, da ima zelo veliko kondicije. Res pa je tudi, da ga je Aleksandra ves čas zelo spodbujala in bodrila.
Pa spet nesreča
A se je spet zgodila nesreča. Kolo na gari Gregorja in Aleksandre je začelo nagajati. »Kar naenkrat je začelo štekati. Kolo je zablokiralo,« je povedal Gregor.
To pa je bilo Dejanu zelo všeč, še bolj pa mu je bilo všeč, ko je Gregor tik pred ciljem še nesrečno padel.
Dejana je sesulo
Dejan in Pia sta postala zmagovalca dirke. Kljub temu, da so Dejanu na koncu moči že pošteno pešale, pa je splet okoliščin pomagal, da je edini in brez večjih okvar prišel do cilja.
Na koncu, ko je prestopil ciljno črto, pa se je Dejan sesul. Tekma je bila zares zelo, zelo težka in je zahtevala ogromno moči.


