Leto dni po šovu Življenje na tehtnici nekdanji tekmovalec razkriva vso resnico

ZAUPANJA VREDEN VIR

Smo se izkazali kot zaupanja vreden vir informacij? Dodajte nas na googlu

Minilo je leto dni odkar so tekmovalci vstopili v šov Življenje na tehtnici. Denis Žnidarič je razkril, kar je mnoge zelo zanimalo …

Leto dni je minilo, odkar so tekmovalci vstopili v šov Življenje na tehtnici, ki se je odvijal na Planet TV.

resničnostni šov, tekmovalci, finale, Življenje na tehtnici,
Finale šova Življenje na tehtnici. (foto: Planet TV)

Tekmovalci so vstopili z eno željo: oklestiti odvečne kilograme. To so počeli s pomočjo strokovnjakov za prehrano in osebnih trenerjev. V veliko pomoč so jim bili trenerka Nives Orešnik, trener Andrej Milutinovič in strokovnjak za zdravo prehrano, Gregor Kirsch.

Vsi so se trudili po svojih najboljših močeh. A le enemu je uspela zmaga. Na finalni oddaji šova Življenje na tehtnici je ostale tekmovalce in tudi gledalce močno presenetil Anže Javšovec, ki je postal zmagovalec.

Prijateljske vezi

Skozi šov pa so se spletne tudi prijateljske vezil. Pa ne samo to. Dva tekmovalca sta se tudi zaljubila. Denis Žnidarič in Teja Beznik sta skupaj še danes.

Kako je bilo leto dni nazaj, je sedaj spregovoril Denis. Na družbeno omrežje je dodal nekaj fotografij, ki so nastale skozi njegovo potovanje v šovu.

»Na današnji dan pred 1 letom sem vstopil v neznan svet. Začeli smo s snemanjem Življenje na tehtnici in takrat si resnično nisem mislil, da se ti lahko življenje v enem letu dobesedno obrne na glavo. V šov sem šel predvsem zaradi sebe, da naredim nekaj za sebe, da pridobim nova znanja, poznanstva in predvsem da probam nekaj novega v življenju.

Priznam, bilo je zelo naporno, prevsem iz psihološkega vidika(kamere, intervjuji, neznani ljudje), ampak, ko danes pogledam nazaj je bilo vredno.

Z veliko večino sotekmovalcev, smo se hitro “poštekali” in potem je vse skupaj veliko lažje,« je o šovu zapisal Denis.

»Niti približno pa si nisem mislil, da bom v takšnih okoliščinah spoznal mojo ljubezen Teja Beznik. Lepe stvari se zgodijo, ko to najmanj pričakuješ.

Zraven izgubljenih kilogramov in pridobljenega znanja predvsem o prehrani in treningih pa sem vesel, da sem mel čast spoznati super ljudi, moje sotrpine.

Urban, Adriana, Anže, Luka, Miha, Matej, Sabina, Blanka, Nejc, Dejan, Šuš, super mi je bilo z vami!« je dodal.

tekmovalci, šov, Življenje na tehtnici,
Tekmovalci šova Žoivljenje na tehtnici (foto: osebni arhiv)

Razkril pa je tudi tisto, kar mnoge zelo zanima: ali so se odvečni kilogrami vrnili?

»Borba s kilogrami še ni končana. Trenutno poskušam ohranjati približno težo, s katero sem zaključil na finalni oddaji. V naslednjem letu je cilj izgubiti še dodatnih 10-15 kg.

Borbamo naprej,« je razkril Denis.

Preberite še: Takole napadli Tino Gaber, v bran so ji stopili številni znani Slovenci

Zadnji članki

Ne spreglejte