Tekmovalci pretreseni nad Emo. Vedo, da je nepredvidljiva, toda, bo res to naredila?
Ema si bo kot prva dvobojevalka izbrala nasprotnika, s katerim se bo v areni pomerila za obstoj na Kmetiji. Njen izbor so močno zožile zlate podkve, ki nudijo imuniteto Alenki, Žanu in Igorju. Prav tako ima imuniteto Dejan, ki je glava družine, in pa Pia, ki je z Dejanom zmagala na dirki z garami. Ema lahko izbira torej le med Aleksandro, Janom, Francem in Gregorjem.
Ema se zaveda, da je zelo sposobna, zato je morala dobro razmisliti, koga bo izbrala. »Emi sem rekel, da lahko tudi mene izbere, če hoče. Zdaj me lahko izbere, ampak mislim, da je toliko pametna, da bi me raje pustila še notri. Lahko ji pomagam, tako kot ona meni. Ima veliko boljših opcij,« je razkril Jan in povedal, da se ji v dvoboju ne bi pustil.

Koga bo izbrala Ema?
»Mogoče se Jan vseeno malo trese. Ker ve, da je Ema nepredvidljiva. Pa še zdaj je tam v hlevčku, pa skoz hodi do nje in jo obiskuje, tako da, uh, ne vem, no. Zagotovo ni tako miren, kot deluje, da je,« je dogajanje komentirala Pia. Tudi Gregor ne izključuje možnosti, da bo moral v areno.
Ema je Jušu zaupala, med kom se odloča: »Ne vem, Jan pa Aleksandra.« Trdi, da ima tudi proti Janu možnosti za zmago. Obstanek na Kmetiji ji je namreč na prvem mestu. Juš je bil šokiran: »To bi pa bil šok za vse.«
Kako se je odločila?
Po dolgem razmisleku se je odločila za Aleksandro. Voditeljica Natalija pa je sporočila, da vrsto dvoboja izbira druga dvobojevalka, torej Aleksandra.


