Alenka Weiss, ki tekmuje v šovu Kmetija je delila zelo čustveno sporočilo o svojem partnerju. Njene besede res dotaknejo srce.
V šovu Kmetija zelo uspešno svojo igro igra Alenka Weiss. Še vedno je med tekmovalci. Sedaj so jo že spoznali in ugotovili, da je močna konkurenca.

Alenka je bila sprva nekoliko v ozadju. Njeno delo pa je bilo tisto, ki jo je potisnilo bolj v ospredje. Ostali tekmovalci so namreč kmalu ugotovili, da imajo med sabo osebo, ki zna zelo veliko stvari.
Alenka zna speči kruh, molsti krave, zna šivati, kos je marsikateremu delu in je tudi močna. Poleg tega pa je še pod okriljem Franca. Ta je dejal, da sta mu tako Urška, ki je odšla domov in Alenka zelo prirasli k srcu.
Alenko je doma čakal partner
Le malo pred vstopom v šov Kmetija se je Alenki življenje zelo spremenilo. Spoznala je moškega, ki ji je popolnoma spodnesel tla pod nogami.
»Ko sem se prijavila v kmetijo nisva še bila skupaj, potem ko sem bila sprejeta v kmetijo pa sva postala par. Njegova reakcija je bila zelo pozitivna in bil je zelo vesel. Podpiral me je, naj ostanem čim dlje, kljub temu da me bo pogrešal. Mi je rekel, da naj bom močna, da pridem do zmage. Saj sva prav tisto leto skupaj gledala kmetijo. On prvič, jaz pa ne, ker jo spremljam že od 1. sezone,« je pred kratkim povedala Alenka za Top24Novice.si.
Še vedno sta skupaj
Da sta še vedno skupaj, pa je razkrila v Instagram zgodbi. Objavila jo je s prav posebnim namenom, njen partner Dušan je namreč praznoval rojstni dan.
Alenka je delila njuno skupno fotografijo, njen zapis v angleškem jeziku pa razkriva, da je njuna ljubezen zelo trdna in močna. Alenka je svojemu partnerju zapisala, da ga ima rada bolj, kot to lahko pove z besedami.
»Neskončno sem hvaležna, da te imam ob sebi. Si resnično najbolj neverjeten fant na svetu,« je zapisala.


