Na dirki za imuniteto je prišlo do velikega preobrata. Ste videli, kaj se je med dirko dogajalo?
Tekmovalci so dočakali dirko za imuniteto. Izdelati so morali lesene gare, s katerimi so v parih tekmovali na dirki. Zmagovalni par je bil varen pred dvobojem. V parih so bili Dejan in Pia, Franc in Jan ter Gregor in Aleksandra.

Eden je vozil gare po označeni poti, drugi pa je na njih sedel in pobiral zastavice. Zmaga tisti, ki prvi pride do cilja. »Začetek je zelo napet in Jan pa Franc sta prva, tako da samo gremo naprej fanta,« je komentirala Ema. Kmalu pa se je vodilnemu paru zalomilo. V ovinku prvega kroga se je Francu in Janu odlomilo kolo, gare niso bile več vozne.
»Kar od enkrat je odpadlo vse skupaj. Guma na tleh, ni drugega, kakor sedeti ob strani pa gledati, kako gredo tekmovalci mimo,« je bil razočaran Jan.
Jan in Franc sta z dirko prenehala. »Ni mi nič hudo, razen to, da se je prehitro končalo. Bilo bi zanimivo gledati do konca, po mojem bi res tukaj z lahkoto premagala oba para,« je dodal Jan.

Težave z vozom so doletele tudi Gregorja in Aleksandro. Takrat sta ju Dejan in Pia uspela prehiteti in zmagati. »Točno to sem čakal, Grega, da se še tebi gare pokvarijo. Ker ne veste, kako je treba s temi garami voziti. Nimate izkušenj, jaz imam izkušnje iz otroštva že. Vem, da je treba voziti gare previdno,« se je pohvalil Dejan, ki je Pio prvi pripeljal do cilja.

