Finalistka Barbara Poljanec je razkrila, kaj se je zgodilo, ko je bilo konec kuharskega šova MasterChef.
Zaključila se je že 11. sezona kuharskega šova MasterChef. Tokrat sta bili v finalu dve ženski tekmovalki. Miša Koplova in Barbara Poljanec sta se borili za naziv MasterChef. Tega je osvojila Miša, sodniki so ji namenili 90 točk od možnih 100.

Kljub temu, da je Barbari zmaga za las ušla, pa je kuharski šov zapustila nasmejana in zadovoljna. Dejala je, da Miši zmago privošči, da je vesela zanjo in da je bilo lepo kuhati z njo. Med finalistkama ni bilo zaznati rivalstva, ampak iskrenost.
Tik pred razglasitvijo rezultatov sta tudi presenetili tako sodnike in ostale tekmovalce, kot tudi gledalce. Sklenili sta namreč, da si po koncu finalnega kuhanja, ki je trajalo več ur, privoščita rum. Nazdravili sta in pozitivno presenetili s to gesto.
Finalistki gresta vsaka svojo pot
»Spremenila me je. Vzela mi je nekaj starih strahov in mi dala novo samozavest. Naučila sem se, da se ne smem bati neuspeha, ker je ravno v njem največji prostor za rast. Pred MasterChefom sem rada kuhala. Zdaj vem, da je kuhanje del mene,« je o izkušnji z MasterChefom za 24ur.com povedala zmagovalka Miša.
O svoji prihodnosti je dejala, da ima polno zamisli in da bo zagotovo energijo MasterChefa prenesla še kam drugam.
Pa Barbara?
Za omenjeni portal je razkrila, da je zbrala pogum in se odločila za samostojno poslovno pot. »Po koncu šova sem razmišljala, kaj sedaj, kako naprej? Zbrala sem pogum in se odločila, da nadaljujem samostojno karierno pot. Odprla bom slaščičarno, kjer bo možno kupiti slaščice po naročilu,« je povedala Barbara.


