Kmetija: Znano je, kdo gre tokrat v areno. Presenečeni?

ZAUPANJA VREDEN VIR

Smo se izkazali kot zaupanja vreden vir informacij? Dodajte nas na googlu

Ema je po dolgem razmisleku sporočila, s kom se bo pomerila v areni.

Ema si je kot prva dvobojevalka izbrala nasprotnika, s katerim se bo v areni pomerila za obstoj na Kmetiji. Njen izbor so močno zožile zlate podkve, ki nudijo imuniteto Alenki, Žanu in Igorju. Prav tako ima imuniteto Dejan, ki je glava družine, in pa Pia, ki je z Dejanom zmagala na dirki z garami. Ema lahko izbira torej le med Aleksandro, Janom, Francem in Gregorjem.

Jan, Jus, Kmetija,
Izbor drugega dvobojevalca (foto: Voyo/posnetek zaslona)

Odločitev je bila težka

Kljub temu da ni imela na voljo veliko tekmovalcev, je bila za Emo odločitev zelo težka. Jušu je celo zaupala, da se odloča med Aleksandro in Janom.

Po dolgem razmisleku se je odločila: »Pri fantih je tako, Jana ravno nočem izbrati, Gregija, če vzamem Alenki, bo tudi jezna name. Franca bog ne daj, da se dotaknem, ker bom letela ven zelo hitro. Pia ima itak imuniteto, ji privoščim. Tako da, ostala je Aleksandra, ker je itak logična izbira po eni strani.«

Izbrala je Aleksandro, s katero se ne razume najbolje. »Ampak se mi pa res odkrito ne iti v kajžo danes z njo, ampak vseeno, moja odločitev je Aleksandra,« je dodala.

Aleksandra, Kmetija, Pia,
Odločila se je za Aleksandro. (foto: Voyo/posnetek zaslona)

Aleksandra je takšen izid pričakovala: »Jaz jo imam tudi že tako malo vrh glave, tako da je zadnji čas, da se pomeriva v areni.« Voditeljica Natalija je sporočila, da vrsto dvoboja izbira druga dvobojevalka, torej Aleksandra.

Preberite še: Alenka (Kmetija) pokazala partnerja in ganila: »Ljubim te bolj, kot besede lahko povedo …«

Zadnji članki

Ne spreglejte