Tekmovalci razkrivajo, kaj je razlog, da se ženske na Kmetiji niso povezale.
Na začetku resničnostnega šova Kmetija so tekmovalke obljubljale, da se bodo združile. Velika pobudnica združitve žensk je bila Carmen, ki pa je šov že zapustila. Po njenem odhodu se o združitvi ni več veliko govorilo, bila je nekajkrat omenjena, a nikoli izvedena.

Tokrat se je na izboru drugega dvobojevalca pogrela ravno ta debata. V areno gresta namreč ponovno dve ženski, Ema in Aleksandra, zato je Natalijo zanimalo, zakaj niso stopile skupaj, kot so obljubljale. »Fantje, zakaj se po vašem mnenju ženske niso uspele združiti v zavezništvo?« je vprašala.
Gregor meni, da se nekatere preveč nagibajo na stran moških. »Jaz verjamem, da je recimo Ema zelo povezana z Jušem, Igorjem in Janom. Tudi Aleksandra je z njimi držala,« je dodal. Dejan pa meni, da ženskega zavezništva ni zaradi tega, ker naj bi si vsaka našla svojega moškega zaveznika.
»Mislim, da fantje na tej Kmetiji sploh še nismo imeli enega nesporazuma med sabo ali pa nekega kreganja. Bolj punce med sabo, zato so se tudi med sabo izločile,« je dodal Jan. Aleksandra pa meni, da se fantje med seboj ne prepirajo zato, ker jih je strah na glas povedati, kar si mislijo.

