Je Gregor razkril sabotažo? Tekmovalci so na skrivaj kovali načrt

ZAUPANJA VREDEN VIR

Smo se izkazali kot zaupanja vreden vir informacij? Dodajte nas na googlu

Je Gregor razkril sabotažo? To so na skrivaj načrtovali tekmovalci.

Kmetija je polna preobratov in tudi tokrat je voditeljica Natalija tekmovalce presenetila z novostjo. Tokrat sta bila tedenska naloga in boj za imuniteto povezana. Tekmovalci so morali poleg gajbic narediti tudi lesene gare. Te igrajo veliko vlogo pri boju za imuniteto, zato morajo biti dobro narejene. Tekmovalci se razdelijo v pare in z garami tekmujejo do cilja. Zmagovalni par si pribori imuniteto, poraženci pa so kandidati za drugega dvobojevalca.

Temkmovalci, Kmetija,
Fantje so skovali načrt. (foto: Voyo/posnetek zaslona)

Skovali so načrt

Ta teden je Ema prva dvobojevalka. Fantje so skovali načrt. »Prvotni načrt je bil, da mi priredimo dirko. Da gre v dvoboj Aleksandra, pa da vrže Emo ven,« je razkril Gregor.

»Ampak se je načrt spremenil, zaradi tega ker nočemo, da Pia misli, da mi sabotiramo oziroma prirejamo dirko, ker bi bila jezna na nas. Če se slučajno zgodi, da gre Pia v dvoboj in izbira novo glavo družine, se lahko zgodi, da ne bo izbrala mene. Kar pa meni ne ugaja, zato pa nočem, da bi bila Pia jezna name oziroma da mi kaj zameri,« je razmišljal.

Do sabotaže ni prišlo

Tekmovalci so se pri izdelavi gar potrudili, tudi na dirki so dali vse od sebe. Jan in Franc sta imela smolo, gara se jima je v ovinku pokvarila, Dejan in Pia ter Gregor in Aleksandra pa so prišli do konca. Za las sta zmagala Dejan in Pia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VOYO (@voyo_slovenija)

Preberite še: Alenka (Kmetija) pokazala partnerja in ganila: »Ljubim te bolj, kot besede lahko povedo …«

Zadnji članki

Ne spreglejte