Kmetija: To je pravi razlog, da vsi gledalci Francu privoščijo zmago

ZAUPANJA VREDEN VIR

Smo se izkazali kot zaupanja vreden vir informacij? Dodajte nas na googlu

Gledalci so si enotni, letos naj v šovu Kmetija zmaga Franc Vozel. Zakaj? Zaradi ene same podrobnosti.

Franc Vozel v šovu Kmetija tekmuje že tretjič. Ko je vstopil, je dejal, da mu ni mar za zmago. Dejal je, da je prišel samo zato, da bi mlade naučil kako se opravlja kmečko delo.

Franc, kmetija
Franc Vozel (foto: Voyo/posnetek zaslona)

Franc se je gledalcem zelo prikupil. Menijo, da je edini, ki si zasluži zmago. Ker je priden, pošten, ustrežljiv. Ker mu je mar za živali in ker je do vseh tekmovalcev enak. Vsem pomaga. Še posebej pa dekletom.

Kaj pa bi storil z denarjem, če bi zmagal?

Franc se letos približuje finalu. Če ste ga spremljali pred desetimi leti, ko je tekmoval prvič, je bil v super finalu. Pomeril se je s Fahrudinom Fakijem, ki ga je premagal in pobral nagrado. Franc mu je privoščil.

Tudi drugič je prišel daleč. Na posestvo je prišla njegova družina.

V tretjič pa gre rado, so prepričani številni, ki mu privoščijo zmago.

Kaj bi storil z denarjem, če bi zmagal?

»Kupil si bom zgrebalnik in pajka, da si olajšam delo na kmetiji,« je razkril za 24ur.com.

Gledalci mu zmago privoščijo

Na družbenih omrežjih so se zvrstili številni komentarji gledalcev. Zmago najbolj privoščijo Francu. Menijo, da je najbolj priden, delaven, skrbi za živali.

»Kmet je, ve, kako se dela. On je edini, ki si zasluži zmago,« je nekdo zapisal. Nekdo drug pa: »Edino Franc zasluži zmago in bi denarno nagrado tudi koristno porabil. Navijam zanj!«

Kmetija, Franc,
Franc Vozel (foto: Voyo/posnetek zaslona)

Preberite še: Pretres: Sta dvojčka Jan in Žan Aleksandro ustrahovala? Kaj se je dogajalo, ko ni bilo kamer?

Zadnji članki

Ne spreglejte