Juš je bil iskreno: ob odhodu teh dveh tekmovalk mu ni bilo lahko.
Ema, prva dvobojevalka, si je za nasprotnico izbrala Aleksandro. Z njo bo to noč preživela v kajži, česar pa se ne veseli niti malo, saj se ne razumeta najbolje. »Ampak se mi pa res odkrito ne iti v kajžo danes z njo, ampak vseeno, moja odločitev je Aleksandra,« je povedala na glas. Tudi Aleksandra je podobnega mnenja: »Jaz jo imam tudi že tako malo vrh glave, tako da je zadnji čas, da se pomeriva v areni.«

Dvobojevalki sta zvečer zapustili posestvo, noč bosta preživeli v kajži. Juš je v hlevu ostal sam, ob odhodu tekmovalk pa mu ni bilo lahko, saj se je z obema dobro razumel.
»Najbolj razmišljam o mojih dveh puncah, ki sta danes šli v kajžo. Aleks mi je tukaj kakor ena mami, skrbi zame. Z Emo sem pa že od začetka skoraj, da ne povezan. Ona mi je kakor ena sestra tukaj,« je priznal Juš. Odločil se je, da noč raje preživi v kokošnjaku, kot pa sam v hlevu. »Res, katerakoli bo šla, mi bo zelo težko. Sploh ne vem, za katero naj navijam jutri,« je dodal.


