Franc je s svojim početjem razočaral gledalce, vsuli so se ogorčeni komentarji. Kaj se je dogajalo?
V letošnji sezoni šova Kmetija sodeluje tudi Franc Vozel. Franc, ki je legenda šova Kmetija, je dejal, da je prišel zato, da mladim pokaže, kako se dela.

Franca so vsi tekmovalci hitro vzljubili. Res je priden pri delu. Dela od jutra na večera, se trudi za vsako tedensko nalogo. Ostali tekmovalci ga spoštujejo in ga poslušajo.
Po vsaki dobro opravljeni tedenski nalogi se tekmovalci sprostijo. Tudi tokrat so bili dobre volje. Franc je popestril jutro s svojim komičnim vložkom. Pokazal je, kako je, ko se sprosti, ostali tekmovalci pa so se mu smejali. Seveda ni bilo tako hudo, kot je prikazal Franc, kljub temu pa so bili nekateri gledalci nad njegovim početjem ogorčeni.
Po posnetku, ki so ga na družbenih omrežjih objavili ustvarjalci šova Kmetija, so se vsuli ogorčeni in jezni komentarji.
»Imela sem Franca za favorita, a sedaj pa se mi zdi, da je veliki bedak, kako se obnaša pri svojih letih,« je zapisal nekdo. Nekdo je dodal: »Sramota, kako se za svoja leta obnaša.« Tretji pa: »A vam še ni jasno, vse za gledanost!«
Nekateri pa so menili, da je vse skupaj le igra
Odzvali pa so se tudi takšni, ki so menili, da je vse skupaj le igra in predstava za kamere. »Se prav vidi, da stari igra in ni v resnici pijan,« je nekdo zapisal. Nekdo drug je pojasnil: »Franc je najbolj trezen od vseh, zdaj jih oponaša, kaki so oni in lumpi.«
»Ko prebiram komentarje vidim , da se v današnjih časih človek očitno ne sme sprostiti. V kolikor se pa že je pa že vse narobe. Franci za mene si prava faca , tak tudi ostani,« je dodal nekdo, ki so ga zmotili negativni komentarji.
View this post on Instagram

