Po mnogih letih je razkril, zakaj nikoli ne nastopa v domačem kraju …
Znani slovenski glasbenik Rusko Richie je na družbenih omrežjih delil daljši zapis. V njem pa je razkril tudi žalostno ozadje tega, zakaj nikoli ne nastopa v domačem kraju.

»Če naredim nekaj dobrega in sem v to tudi prepričan, to tudi povem in s tem nimam težav, tega mi ni treba skrivati. V Sloveniji je to težava.
Vsak misli da lahko živi tuje življenje, vsak hrepeni po tujem življenju in dokler ne boš tega razčistil v svoji glavi, vedno boš kot neka ” prikolica” svojih sanj. Neštetokrat so mi poskušali zabiti nož v hrbet še posebej ljudje ki jih poznam in ki sem jim stal ob strani. Pa verjetno še bo tega. Ste se kdaj vprašali kako je človeku ki je prišel v Slovenijo brez gat na sebi pa vse to zgradil?? Ste se kdaj vprašali kako poteka njegov dan in ste sploh kdaj vprašali tega človeka z besedo kako si?« je zapisal Rusko.
Nato je zapisal, da meni, da so ljudje iz domačega kraja vedno najbolj pametni. Meni, da niso odprti. Da kujejo tuje glasbenike v nebo, domačih pa ne.
»Domači kraji so vedno najbolj pametni, najbolj sovražni in nikoli odprti za bilo katera dogajanja in pomoč. Vedno drugi in tuji so se kovali v zvezde. Spraševali ste me že milionkrat zakaj ne nastopam recimo na kulturnem utripu Postojna? Ja so me vabili pa ne enkrat, večkrat, ampak v meni je popolna zadržanost, kajti vsi moji spomini nazaj so boleči.. od tega da ne bom nikoli nič ustvaril in dosegel. Danes pa ko sem pa se sam sprašujejo od kje!!« je dodal.
Trud in vztrajnost
V nadaljevanju svojega zapisa je omenil tudi trud in vztrajnost.
»Nikoli nisem gledal tujega življenja in ga podcenjeval in nikoli nisem rekel ” od kje njemu vse to”? Ampak sem vedno bil tiho in v svoji samoti in razmisljanju obremenil možgane ne na 100% ampak včasih tud na 200% da bi lahko imel del nekega užitka. Če vprašate mojo drago vam bo dala ona najboljši odgovor. Predvsem ta da že tretje leto jaz osebno nisem bil na morju, družini pa sem to omogočil pa tudi drugim da so lahko šli. Ne cvilim, nisem sklonjen in nisem ponižan,« je dejal.
»Samo je ena resnica, da sem jaz izključno tak zaradi vseh dogodkov v mojem življenju. Ti pa se ukvarjaj kak avto vozim, kako živim in kako zvrst glasbe igram, mogoče ne znam peti, prav tako nimam dobrih pesmi, pa tud okna nam puščajo, moje podjetje je najslabše , da nimamo pojma in tako naprej. Sicer ne vem od kje nam vse te nagrade in pohvale , ampak ok, naj bo tako..v nedogled…ampak eno pa vem. Trudim se in predvsem vem da sem dober človek,« je zaključil svoj zapis.
View this post on Instagram

