Po žalostni novici o smrti žene Stojana Auerja, je v javnost prišel posnetek, ki prikazuje, kako srečna je bila.
Včeraj je v javnosti odjeknila zelo žalostna novica. Poslovila se je žena Stojana Auerja, Karmen Auer.

Novico o njeni smrti je na družbenih omrežjih najprej razkrila njena hčerka, Sandra Auer.
»Draga moja zlata mami, naša kraljica.
Ena in edina…
Ni besed, ki bi opisale bolečino… A vem, da ostajaš v meni, ob meni…
Hvaležna sem za tvojo brezpogojno ljubezen, za vso toplino, podporo, nasmehe, objeme, poljube in za vse kar si me naučila.
Najboljša mamica in babica na svetu, najboljša ženska, ki je vedno pomagala drugim in najlepša dušica, ki je s čutom za ljudi navdihovala mnoge.
Naj ti bo lepo za mavrico in čuvaj nas.
Vsi ki ste jo poznali, lahko v komentarje napišete kaj lepega o njej, da se skupaj spomnimo njene veličine,« je zapisala njena edina hčerka Sandra Auer.
Oglasil se je tudi Stojan Auer
Kmalu za njo pa se je na družbenih omrežjih oglasil še Stojan Auer.
»Počivaj v miru in Hvala ti za Vse moja zlata Carmica. Neizmerno te bom pogrešal. Nisi bila samo moja sopotnica od mojega 19.leta starosti, bila si super soproga, mami in babi. Bila si biser mojega življenja in največji del moje kariere. In Hvala vsem vam, ki mi v najtežjem trenutku mojega življenja, izrekate sožalje….,« je zapisal Auer.
Posnetek, na katerem žari
Sedaj pa je Sandra na družbenih omrežjih objavila tudi posnetek, na katerem je njena mati. Ta bere govor na slavju, ki so ga imeli ob rojstvu Sandrinega tretjega otroka, njenega vnuka Ataija.
»Ni večje sreče kot je ta trenutek, tukaj in zdaj,« je brala Karmen. Nadaljevala je: »Imava družino, na katero sva ponosna. Imamo se res neizmerno radi.«
V govoru je omenila tudi svoje tri vnuke, Arabelo, Aljošo in Ataija. Na svojo hčerko Sandro je bila Karmen neizmerno ponosna, njeni vnuki pa so bili njeno največje veselje.

