Voditeljica Ana Praznik je obvestila javnost, snemanje Delovne Akcije je končano. Vse je pojasnila.
Na POP TV številni gledalci zelo radi spremljajo oddajo Delovna akcija. Na sporedu je že deveta sezona.

V letošnji sezoni je bilo prvič, da je prenova neki družini trajala v kar treh oddajah. Gledalci so spremljali številčno družino Majdič.
Oglasila se je voditeljica Ana Praznik
Na družbenih omrežjih pa se je sedaj oglasila voditeljica oddaje Delovna akcija, Ana Praznik. Ta je razkrila, da je snemanje devete sezone končano.
Delovna akcija je seveda posneta nekaj mesecev prej, preden jo po televiziji začnejo spremljati gledalci. Deveto sezono so tako zaključili sredi aprila.
»Devet let že delamo to,« je med drugim dejala Ana in dodala, da si takrat, ko so snemali prvo sezono, niso mislili, da bo ta oddaja šla v takšne razsežnosti. V smehu je dodala, da jim v prvi sezoni še ni bilo jasno, kako velik projekt je to.
»Vesela sem in hvaležna, da je dobil take razsežnosti. Da ste ga res sprejeli za svojega. Da začutite in občutite nekaj ob tem, ko gledate te oddaje. Kar je v resnici poanta,« je poudarila in dodala, da se zelo trudijo, da pripravijo zanimivo in gledljivo vsebino. Poudarila pa je, da se trudijo, da je ta vsebina tudi poučna.
»Jaz mislim, da nam je to letos še posebej uspelo. Zato, ker smo vključili društva. In ta društva so v resnici takšna, ki nekaj dajo družbi. Pomagajo družbi. Kar je absolutno za nagraditi,« je pojasnila.
Gledalcem se je zahvalila
Na koncu se je Ana zahvalila vsem gledalcem. »Hvala vsem, ki nas spremljate. Vsem, ki dajete konstruktivne kritike – poudarek na konstruktivne, okej,« je resno dodala. Vsi vemo, da oddajo delovna akcija žal spremljajo tudi nesramni komentarji nekaterih ljudi. Zahvalila se je tudi za vse pohvale, ki jih dobijo od gledalcev.
View this post on Instagram

