Ste tudi vi opazili to podrobnost v oddaji Delovna akcija? Številni so o tem javno spregovorili …
Nova oddaja Delovna akcija je predstavila mamo samohranilko Suzano. Ta skrbi za hčerko Saro. Mama in hčerka sta zelo navezani druga na drugo.

Suzana je v Delovni akciji gledalcem najprej predstavila svojo žalostno zgodbo. V otroštvu ji ni bilo lahko. V družini je vladalo nasilje, oče je pil.
Ko je odšla od doma, spoznala je partnerja, je bila prepričana, da so se zanjo začeli lepši časi. A je kmalu ugotovila, da tudi njen partner pije.
S hčerko se je odselila nazaj domov. V domači hiši so se razmere nekoliko umirile. Lahko so srečno zaživeli. A ne za dolgo.
Suzanina oče in mati sta zbolela. Mati je dobila hudo obliko demence. Oče je zbolel za rakom. Oba sta umrla, med njunim odhodom je bilo le 41 ur razlike.
Gledalci so opazili
Še preden so v dom Suzane in njene hčerke Sare prišli mojstri, ju je obiskala voditeljica Ana Praznik. Suzana ji je razkazala stanovanje.
Stanovanje, v katerem živi s hčerko Saro, je bilo zelo skromno, a zelo lepo urejeno. to so opazili tudi številni gledalci, ki so se oglasili na družbenih omrežjih.
»Jima zelo privoščim. Vidi se, da lepo vzdržujeta svoj dom po svojih močeh. In kljub temu da je pohištvo starejše je čisto in pospravljeno. Vse dobro v življenju obema,« je zapisal nekdo.

»Se mi pa dozdeva, da sta prvi v tej oddaji, ki imata pospravljeno, vse čisto, dekletova soba čudovita, zaslužita si ostalo prenovo 100%…,« je dodal nekdo drug.
Tretji je zapisal: »Prav, da se pomaga takim, ko že sami kaj naredijo, pa da se vidi, da je čisto in pospravljeno.«
»Privoščim obema. Sem pa po dolgem času videla urejeno, lepo očiščeno hišo, res se obe trudita, sami narediti kar lahko. Pri drugih nametano, svinjarija, da se ti obrne, kot da imajo vsi dve levi roki, brez vode in cunje. Pa gospodinje.
Zato je lepo da se jima obnovi in končno zaživita, življenje dostojno človeka,« pa meni četrti komentator.

