Znana slovenska resničnostna zvezdnica je deležna takšnih negativnih komentarjev, v bran ji je stopila ta znana Slovenka.
V šovu Življenje na tehtnici je sodelovala tudi Adriana, ki je med gledalci dvignila veliko prahu. Adriana je po osmem tehtanju odšla domov, v času, ko je sodelovala v šovu Življenje na tehtnici in jo so gledalci lahko spremljali preko televizijskih zaslonov, pa je bila deležna tudi negativnih komentarjev.

Adriana se je oglasila
Adriana se je na to temo že oglasila in v posnetku na družbenih omrežjih nagovorila tudi vse tiste, ki so ji pisali grde komentarje.
»Za vse ostale grde komentarje in za tiste, ki mislijo, da me poznajo, jaz vam bom samo eno stvar povedala: Tako kot vi govorite o meni, v taki luči se kažete. Jaz ne bom enega opljuvala, nobenemu ne bom naredila nič slabega,« je dejala in dodala, da naj se zavedajo, da je ne poznajo, če so jo gledali preko televizijskih ekranov.
»Vsi vemo, da je to šov. V šovu se dogajajo razno razne stvari,« je dejala in dodala, da se zaveda, da je zelo gledljiva zato, ker ni tiho. Vse tiste, ki so pisali grde komentarje je pozvala, naj pridejo v Novo Gorico, skupaj z njimi bo popila kavico in lahko ji bodo povedali, kar jih moti.
V bran ji je stopila Nives Orešnik
V zadnji oddaji Življenje na tehtnici, ko je bilo že jasno, da domov odhaja Adriana, je trenerka Nives potočila nekaj solz. Iskreno je povedala, da bo Adriano pogrešala.
Že med samim šovom in tudi potem, ko je Adriana že odšla domov, pa so se na družbenih omrežjih pojavili tudi negativni komentarji. Mimo teh Nives ni mogla, zato je vsem, ki so grdo pisali, namenila nekaj besed.
»Trudim se, da se ne ukvarjam preveč s komentarji na spletu, zavedam se, da tisti, ki jih pišejo, ponavadi niso ljudje, katerih mnenje bi bilo tako pomembno, da bi se bilo vredno obremenjevati,« ne začela svoj zapis, ki ga je objavila v Instgaram zgodbi.
Negativni komentarji
V nadaljevanju je zapisala, da bi vsem tistim, ki se preveč vživljajo v resničnostne šove rada sporočila, da ji je žal, ker živimo v svetu, kjer je negativnih, nesramnih komentarjev zmeraj več in da nekateri ljudje ne znajo vzpostaviti zdravega odnosa do tega, kar gledajo na televiziji.
»Po eni videni oddaji si ustvarijo negativno mnenje, mislijo, da lahko trosijo negativne besede, kletvice in zmerjanje po spletu, nikoli ne pomislijo na širšo sliko tega kar vidijo in ne znajo razumeti tega, da smo ljudje različni in da ni treba za vsakega, ki ni enak tebi ali ti ni všeč, napisati kup grdih komentarjev,« je zapisala.

»Ne pozabimo, da na televiziji vidimo par minut dogajanja in čeprav imamo morda občutek, da vemo in poznamo vse, ne vemo stvari,« je nadaljevala. Zapisala je, da je Adriana zelo drugačna od nje, ampak je to ne moti. Takšna kot je, jo razume, saj smo si ljudje različni.
V nadaljevanju je zapisala, da ji ljudje ne gredo na živce, če govorijo, mislijo drugače kot ona, ker je sama s seboj pomirjena. »Me pa, podobno kot Adriano, prizadene, ko naletim na manipulativne, narejeno prijazne, zahrbtne in preračunljive ljudi,« je iskreno zapisala Nives.

Vse, ki pišejo negativne komentarje, je še pozvala, naj, preden kaj grdega o nekom napišejo, pomislijo sledeče: »Ali ste vi popolni, ali ste vi všeč vsem, ali bi ljudje za vas pisali pohvale ali bi prav tako o vas komentirali, kako grozni ste, da ste slab starš, partner?«

