Urška Gros, ki pričakuje tretjega otroka, je razkrila, kaj se ji dogaja med nosečnostjo.
Urška Gros je ena od tekmovalk letošnje, 12. sezone šova Kmetija. Urška se je v šovu zapletla z Žanom Zoretom. Tudi zanosila je z njim.

Kasneje pa sta se razšla, Urška je razkrila, da se ni izšlo. Žan se je sicer takoj po šovu preselil k njej, a je po tednu dni skupnega življenja ugotovila, da sta si preveč različna. Po njenih besedah sta se sporazumno razšla, Urška pa je naredila splav.
Kasneje je spet zanosila
Urška je kmalu po šovu Kmetija razkrila, da je spet skupaj nazaj z nekdanjim partnerjem. Da sta se pogovorila in zgladila nesoglasja. Kmalu zatem pa je objavila tudi veselo novico, da bo že tretjič postala mamica. Kot je razkrila, ima rok decembra letos.
Nosečnost pa ne poteka po načrtih
A se je nekoliko zapletlo vse skupaj. Urška je povedala, da je bila na pregledu za nosečniško sladkorno in da je le ta pri njej potrjena. »Dobila sem aparate in vse to. Zato sem bila včeraj manj aktivna, ker sem se malo sekirala. Ker se mi s tem ne da ukvarjat. Ampak nimamo kaj, so pač neki pregledi, ki jih moraš dati skozi,« je odkrito priznala.
Meja za nosečniško sladkorno pada
Kot je zapisala v posnetku na Instagram zgodbi, pa naj bi meja za nosečniško sladkorno vsako leto padala. Dodala je, da jim je na pregledu povedala, da si med nosečnostjo ne misli dajati insulina.
»Baje imam ful previsoko, kljub temu, da imam 5,5 na tešče (5,9 iz krvi). Pri nosečnicah je meja 5,1, medtem ko je pri nenosečih ljudeh meja 6,1,« je zapisala Urška.
Dodala je, da bo med nosečnostjo bolj pozorna, kaj je in da bo pazila, da bo njena prehrana čim bolj zdrava. Ob tem pa še, da bo zdržala do decembra, ko naj bi dojenček prijokal na svet.


