Na Planet TV so razkrili, da bo ena od strokovnjakinj Saša Einsiedler. Sledil je takšen odziv gledalcev …
Na Planet TV že pripravljajo novo sezono resničnostnega šova Poroka na prvi pogled. Pred kratkim so že razkrili, da bo nova sezona prenovljena in še boljša. Pojasnili so, da bo še bolj podobna avstralski različici šova Poroka na prvi pogled.

Pred kratkim so razkrili tudi, da bo ena od strokovnjakinj nekdanja televizijska voditeljica Saša Einsiedler. Einsiedlerjeva se je pred leti umaknila in televiziji pomahala v slovo. Odšla je v bolj zasebne posle. Postala je mentorica, coachinja, komunikacijska trenerka, svetovalka in avtorica priročnikov za lepše življenje.
Kot je razkrila, se je povabila v novo sezono šova Poroka na prvi pogled zelo razveselila in ga je z veseljem sprejela. Meni, da lahko s svojimi izkušnjami in znanjem, ki ga je pridobila skozi leta, pomaga ženinom in nevestam.
»Naredila sem en tak preklop iz vodenja na televiziji v vodenje samega sebe. In ko sem bila povabljena, da sodelujem kot ena od strokovnjakinj v tej oddaji, sem bila navdušena, saj vidim, kako ljudje včasih potrebujejo samo eno idejo, pa že se lahko njihovo življenje zasuka v čisto drugo smer,« je med drugim dejala za Planet TV.
Gledalci pa na dveh bregovih
Tako kot je že povsem pričakovano in brez velikih presenečenj, so se na družbenih omrežjih oglasili nekateri gledalci, ki menijo, da Einsiedlerjeva ni primerna za strokovnjakinjo.
Nekateri so ogorčeno zapisali, da nikakor ni primerna. Da oseba, ki je ločena, ne more svetovati drugim.
»Zakaj ne postavite za komentatorja popolnoma neznano osebo, tako ki ima za sabo 30 let zakona ali več? Mislim, da ni potrebe po znanih in kao slavnih. Dovolj bi bilo, da pamet soli oseba ki dejansko ve kako je biti v dolgotrajni vezi…,« se je glasil eden izmed komentarjev.
So se pa tokrat Einsiedlerjevi številni gledalci postavili v bran. Preglasili so negativne in nesramne komentarje, za kar se jim je zahvalila tudi Einsiedlerjeva.
»Komentarji res niso dostojni. Ženske umirite se, kaj vam je osebno naredila, se ob tem sprašujem. Vse, kar je dosegla v življenju, poleg 5 otrok, je njena osebna odločitev, bolečina, njen trud, in ni kradla, ne lagala. Res, umirite se s tako nizkimi komentarji!« je zapisal nekdo.
»NIHČE ne more bolj vedeti, čutiti in razumeti stisk in obnašanja … Neiskrenosti in zaznati kdaj in kaj je res hudo in strupeno, kot človek, ki je vse to izkusil, preživel. In za to, da je preživel, šel čez pekel in učenje …Tudi o sebi, da se je lahko spopadla z vsemi izzivi in sama vzgojila 5 otrok.
Poleg tega je že leta v podpirajočem in lepem odnosu in le kapo dol, da ni samo zaradi “kaj bodo rekli drugi” ostala in venela ob moškem, ki več kot očitno ni bil dober zanjo.
Koliko teh vztraja v peklu, nima poguma in moči izstopit??
VELIK VZOR je lahko vsem. Poleg tega ima tako zelo veliko znanja, ki si ga je skupaj z izkušnjami pridobila in JA, upravičeno ji rečemo STROKOVNJAKINJA!!
Eni so pa itak tako zelo zaverovani vase, da jim noben bog ne more pomagat. In pri takih so itak vse besede in dejanja zastonj!!« je dodal nekdo drug.

