Žanu se je uresničila velika želja: Odkar je Urška zapustila Kmetijo, je Žan večkrat izrazil željo, da bi jo lahko videl, zdaj pa se je končno vrnila na posestvo.
Priljubljeni resničnostni šov Kmetija se bliža koncu. Za glavno nagrado se poteguje le še pet tekmovalcev, ki so ponosno vstopili v polfinalni teden.
Ker so prišli tako daleč in so od zunanjega sveta izolirani že skoraj devet tednov, je končno napočil čas, da jih obiščejo domači. Obiska so se že razveselil Igor, Franc in dvojčka Jan in Žan. Žan je bil svojih bližnjih zelo vesel, hkrati pa je bil rahlo razočaran, ker Urške ni bilo. Z njo je bil namreč povezan od samega začetka, a je morala zaradi nosečnosti oditi. Žanu je bilo ob njenem odhodu težko, saj se je nanjo navezal.
Ko je Urška zapustila šov, je produkcija za Žana naredila veliko izjemo. Poklical jo je, da mu je lahko povedala, da je z njo vse v redu.

Urška prihaja na Kmetijo
Žan je tekom šova večkrat izrazil željo, da bi videl Urško, sploh v tem tednu, ko so na vrsti obiski. Zelo jo pogreša, hkrati pa želi vedeti, če je z njo in otrokom vse v redu.
Želja se mu je očitno končno uresničila. V napovedniku smo namreč lahko videli, da Urška prihaja na posestvo.


