Je Nataša Masten res samo zaradi tega ponovno vstopila v šov Ljubezen po domače? Bo Mirko to prepoznal?
Na POP TV se predvaja sedma sezona resničnostnega šova Ljubezen po domače. V njem pa že tretjič sodeluje tudi Primorka Nataša Masten.

Nataša je prvič v šovu sodelovala, ko je bila med kandidatkami Mitje Rusa. Drugič se je šova udeležila, ko je prišla na ranč Jureta Strune. Gledalci pa so presenečeno ugotovili, da bo sodelovala tudi v sedmi sezoni. Tokrat je Nataša pisala pismo vrtnarju Mirku. Ta jo je sicer prepoznal, vedel je, da je že bila v šovu. Kljub temu pa se je gledalcem zazdelo, da je med njima takoj prišlo do iskrice. Mirko je na začetku Nataši zelo naklonjen. Bila je tudi prva, ki jo je povabil na zmenek.
Je Nataša v šovu res zaradi ljubezni?
Nataša je v šov vstopila, ker ji je bil Mirko všeč. Gledalcem je dala vtis, da išče ljubezen. Ni pa o tem povsem prepričana Hermina Pirc, ki je izpadla kot prva. Mirko jo je poslal domov.
Hermina je dejala, da je Nataša velika konkurenca ostalim kandidatkam. Je mlajša in privlačnega videza, kar je seveda opazil tudi Mirko. Kljub temu pa meni, da med njima ne bo preskočila iskrica. Meni namreč, da je Nataša v šovu iz povsem drugega razloga in da ne išče ljubezni.
»Nataša je takoj ustvarila videz ženske, ki bi rada dobro živela na račun moškega. Mogoče sem v zmoti, ampak to je bil moj občutek. In tudi zdaj, ko je prišla k njemu domov, tam je ogromno dela, to je velika vrtnarija, to je hiša takšna, da potrebuješ že dve čistilki. Ona je bolj materialno usmerjena, zdaj pa, kako dolgo bo on pripravljen kavalirja igrati, ne vem. Veste, kako je, vse se konča pri denarju,« je za 24ur.com dejala Hermina.

Ali je res tako, bodo gledalci videli skozi nadaljevanje šova …

