Kaj je v ozadju, da je v šovu Kmetija Aleksandra edina ženska, ki je prišla vse do pol finala? Resnica je veliko presenečenje.
Aleksandra April je edina ženska tekmovalka, ki ji je uspelo priti v pol finale šova Kmetija. Aleksandra je že pred vstopom v šov Kmetija dejala, da lahko preživi brez udobja. To je nato v šovu tudi dokazala.

»Na kmetiji vidiš, koliko stvari dejansko sploh rabiš v svojem življenju. Vso razkošje, ki ga imamo zunaj, verjemite, ne potrebuješ niti ene desetine tistega. To so samo velike oči,« je dejala Aleksandra. Nato pa povedala, da ima s seboj na kmetiji en žakelj svojih stvari in ji je popolnoma dovolj.
Šalila se je, da je prišla na delovni dopust
Kot je razkrila produkciji, pa se je šalila, da je v šov Kmetija prišla na delovni dopust. »In vsakič, ko so me pogledali, če bi bil že čas, da grem domov, sem rekla, da še nisem dovolj rjava in da še nisem zadosti shujšala,« se je pošalila produkciji. Dodala je: »In evo, poglejte, kam me je to pripeljalo!«
Aleksandra je dajala vse od sebe
Produkciji je Aleksandra dejala tudi, da je v šovu Kmetija dala vse od sebe. »V bistvu sem zelo ponosna nase. Res si nisem mislila, da bom prišla tako daleč,« je bila iskrena.
»Ti fantje, ki so okrog mene, vsak je v nečem dober,« je dejala Aleksandra. »Eden je močan, drugi je spreten, eden ima znanje,« je naštela, nato pa dodala: »Ali sem jaz tako dobra, da imam vse to in da jih lahko premagam?«
Aleksandra je iskreno povedala, da si ni mislila, da bo prišla tako daleč.
View this post on Instagram

