V številnih sezonah šova Kmetija je bilo že marsikaj. Se spomnite teh velikih škandalov, ki so odmevali še dolgo?
Skozi leta se je v šovu Kmetija zgodilo že marsikaj. Bile so solze sreče, solze žalosti, solze jeze. Bilo je precej dramatično.

V šovu Kmetija je prišlo tudi do pravih škandalov, tudi do živčnih zlomov. Nekajkrat se je zgodilo, da je kdo izmed tekmovalcev popolnoma izgubil živce.
Prišlo je tudi do obračunavanj, nekateri tekmovalci so bili diskvalificirani in so šov Kmetija morali zapustiti.
Kmetija leta 2015 je bila precej dramatična
Tisti gledalci, ki šov Kmetija spremljajo že od samega začetka, vedo, da je bilo leta 2015 zelo dramatično. Dogajalo se je marsikaj. Fahrudin Čaušević – Faki, ki je na koncu tudi zmagal, je večkrat pokazal svoj vroč temperament.
Porazov ni dobro prenašal. Ko je nekoč njegova družina izgubila, je bil tako jezen, da je z roko udaril v steno in si zlomil nekaj kosti. Takrat je posestvo zapustil, a se je nato kasneje vrnil.
Drama med Aneto in Denisom
Iskrilo se je tudi tistega leta, ko sta v šovu Kmetija tekmovala Aneta Andollini in Denis Toplak. Tekmovalca sta poskrbela za marsikatero dramo. Aneta se ni pustila nikomer. Bila je zelo eksplozivna.
Nekateri tekmovalci so šov Kmetija zapustili prostovoljno
V letošnjemu šovu Kmetija je domov brez boja odšla Urška Gros. V šovu je zanosila, zato je sklenila, da bo zanjo bolje, da igro zapusti in odide v varno zavetje svojega doma.
Tudi v preteklosti so šov Kmetija prostovoljno in brez boja zapustili nekateri tekmovalci.
Ko sta v šov vstopila Nejc Abram in Eva Luna Mlakar, je le ta že takoj na začetku poudarila, da brez svojega srčnega izbranca ne bo tekmovala.
Ko je Nejc zapustil šov, je kmalu za njim prostovoljno odšla še Eva Luna.
Prav tako je šov Kmetija prostovoljno zapustil tudi Aljaž Pušnik. Ko sta v šov Kmetija vstopila skupaj s srčno izbranko Lino Majcen in je ta po dvoboju odšla domov, je z njo odšel tudi Aljaž.
Naslednje leto pa se je vrnil odločen, da bo zmagal. Njegova Lina pa je tistega leta odšla v šov Exatlon.


