Številne je zanimalo, kaj je bil tisti pravi razlog, da sta se Urška in Žan kmalu po šovu kmetija razšla. Sedaj je končno prišlo na dan.
V letošnjem šovu Kmetija so gledalci lahko spremljali ljubezensko zgodbo med Urško Gros in Žanom Zoretom.

Že takoj, ko sta vstopila v šov, sta si bila všeč. Takoj sta bila skupaj in postala nerazdružljiva.
Ko je Urška ugotovila, da je zanosila in je bilo to potrjeno še z laboratorijskimi testi, je sklenila, da šov zapusti.
Vrnila se je kot gostja
Po nekaj tednih pa se je Urška kot gostja vrnila nazaj na posestvo. Žan jo je bil vesel. Tudi Urška je bila njega zelo vesela. Dejala je, da ima z novim srečanjem še več čustev do njega. »Jaz imam Žana vedno raje. Jaz ga imam zares zelo, zelo rada. Nisem si mislila, da se bom tako hudo zaljubila tukaj na kmetiji, ampak mi res veliko pomeni. Komaj čakam, da pride domov, da začneva še tisto življenje izven kmetije,« je dejala Urška.
Žan pa je produkciji dejal: »Nikoli si ne bi mislil, da ti lahko nekdo tako hitro zleze pod kožo. Vedno sem bil za to, da na kmetiji se ne moreš zaljubiti. Ampak je res, ko si z nekom toliko časa v takem prostoru, se hitro navežeš. In mislim, da je to en mesec tukaj, kot bi bil šest mesecev zunaj. Vem, da nisem naredil napake, poslušal sem svoje srce in tako bo ostalo.«
Kdaj se je med njima začelo krhati?
Žan je v šovu Kmetija dejal, da se bo zaradi Urške in otroka, ki ga pričakujeta, spremenil. Da bo dal na stran video igrice in začel živeti bolj resno življenje.
A očitno ni bilo tako. Kot je Urška razkrila v Instagram zgodbi, se je Žan takoj po šovu preselil k njej. Pri njej je živel teden dni, ves čas pa igral video igrice. Urška je takrat ugotovila, da ne bo šlo.
Skupaj naj bi se tudi odločila, da bo najbolje, da naredi splav in da se razideta.
Danes je Urška srečna z nekdanjim partnerjem, z njim pa tudi pričakuje otroka.
View this post on Instagram

