Gospodarica Nada Zorec je razkrila svoj pogled na letošnji šov Kmetija. Presenetila je s tem, ker je izpostavila Urško. Zakaj?
Brez gospodarice Nade Zorec šov Kmetija ne bi bil to, kar je.

Z gospodarico Nado Zorec smo se pogovarjali o tem, kako občuti šov Kmetija. Za Top24Novice.si je razkrila marsikatero zanimivost.
Kako ste doživljali letošnji šov Kmetija?
Letošnjo sezono sem doživljala kot vsako leto na samih snemanjih – popolnoma doživeto padem v samo kmetijo in dogajanje na njej. Ob gledanju na ekranih pa moram priznati, letošnja Kmetija je izvrstna, tako po nalogah kot po tekmovalcih.
Je vsaka sezona za vas nekaj posebnega?
Ja, zame je vsaka sezona posebna. Vsaka leto in vsako sezono se trudimo, da bo sezona še boljša.
Menite, da so letos tekmovalci dali vse od sebe pri opravljanju nalog?
Določeni so se trudili, da so bile naloge čim boljše opravljene, mislim pa, da so se nekateri bolj osredotočali na taktiziranje po najboljših močeh. Kar pa seveda pritegne tudi gledalce.
Kdo izmed tekmovalcev vam je najbolj prirasel k srcu?
Vsako sezono jemljem vse enako, če pa bi že morala koga izpostaviti bi bila to Urška, to pa zato, ker je karakter. Drugače so pa vsak po svojih močeh in sposobnostih veliko prispevali k celotni sezoni.

Se je v tej sezoni zgodilo kaj, kar bi še posebej izpostavili ali vam je še posebej ostalo v spominu?
Vsaka sezona je zame nekaj novega, ta mi je pa res nekaj posebnega, ker je tako smiselno zavozlana, da iz tedna v teden tekmovalci niso vedeli, kaj jih čaka, oziroma so se njihove taktike in načrti podirali.
Na tekmovalce se navežete, slovo je težko. Kako se počutite, ko se poslavljate?
Vsako leto se res na tekmovalce navežem. Zavedam se, da je vsega enkrat konec in se vsakokrat pred zadnjim dnem sama s sabo zmenim, da ne bom jokala ob slovesu, a me solze prehitijo.
Vas kdo izmed tekmovalcev potem še kdaj obišče?
Vsako leto se srečamo, se slišimo in obiščemo ob raznih priložnostih.
Se že veselite nove sezone šova Kmetija in novih tekmovalcev?
Seveda vsako leto komaj čakam nove sezone, vse skrbno planiram, da bom v času snemanja takrat seveda na voljo ves čas. Se že veselim.


