Ema je po šovu Kmetija razkrila, da so Urško klicali kar Ciganka. Zakaj?
Po šovu Kmetija tekmovalci sodelujejo v raznih intervjujih in podkastih. Tudi Ema Dragišić, ki je bila ena bolj markantnih oseb v šovu, je spregovorila. V pogovorni oddaji A lahko to ostane med nama? je razkrila mnogo zanimivih podrobnosti.

Med drugim tudi to, da je bilo na kmetiji zelo umazano. Da so se nekako navadili na vso umazanijo. Sprva pa ni bilo lahko. Manjkalo jim je predvsem spodnjega perila in nogavic.
»Vzela sem ogromno nogavic in spodnjih hlač, a na koncu je premalo,« je dejala Ema. Dodala je, da če bi imela sedemdeset parov nogavic, bi bilo premalo, saj so jih morali menjati dvakrat na dan.
»To je tako umazano vse. To si ne predstavljaš, kakšno je tam dejansko stanje,« je razkrila Ema.
Zakaj so Urško klicali kar Cigankica?
Nato pa je razkrila še, zakaj so Urško klicali kar Cigankica. Povedala je, da je Urška hodila bosa. »Ona je kar bosa hodila, katastrofa!«
Na vprašanje, če je bila Urška tudi v hlevu bosa, je Ema odgovorila, da ne ve, ker ni bila z njo v hlevu. »Mi smo jo samo videli, ko je prišla … Čisto vsi so jo klicali Cigankica, ker je bosa tam hodila,« je povedala Ema.


