Ema je brez zadržkov spregovorila: Z Janom v šovu nista bila pri posteljnih užitkih. Tam je bil še nekdo. Presenečeni?
Vedno je tako, ko je resničnostnega šova konec, na dan prihajajo majhne skrivnosti.

O 12. sezoni šova Kmetija je v podkastu A lahko to ostane med nama? spregovorila Ema. Ema pa je spregovorila brez zavor. Razkrila je mnogo podrobnosti, ki so gledalcem ostale skrite. Med njimi tudi, kaj se je dogajalo, ko sta se z Janom predajala posteljnim užitkom.
Skrivala sta se
Ema je najprej razkrila, da sta se z Janom skrivala. V 45. dneh, kar je bila v šovu, se nista niti enkrat poljubljana pred kamero. Dejala je, da to zato, ker je rekla, da tega svoji družini ne bo naredila.
»Midva sva se res zelo skrivala. Tudi rjuho čez kamero sva dajala,« je razkrila. Pojasnila je, da sta bila sicer veliko skupaj v postelji, ampak sta se uspešno skrivala.
Kamer ni bilo v kurniku
Ema pa je razkrila tudi, da sta se z Janom prvič zares poljubljala v kurniku. Vedela sta, da tam ni kamer. Naredili so ga tekmovalci kasneje, zato jih ni bilo. In to je bil njihov skriti prostor pred kamerami.
Spala sta skupaj, z njima pa še …
Ema je v nadaljevanju pojasnila, da sta kmalu začela spati v skupni postelji. Spala sta v zgornjem delu spalnice. A nista bila sama. Z njima je bil tudi Juš.
»Meni je Jan govoril, da ne moreva sek**** tukaj, ker je zraven Juš,« je povedala Ema, nato pa v smehu dodala, da je bilo njej popolnoma vseeno. »Pa tudi Juš je dejal, oh, vidva kar dajta! Tako da smo bili res zelo tesno povezani, no!«
Ema je pritrdila, da sta se z Janom predala posteljnim užitkom, ne glede na to, da je bil zraven Juš. Dodala je: »Bogi Juško!«
View this post on Instagram

