Pogosto kdo močno preseneti s komentarjem. Tokrat ga je dobila Tanja Žagar in se tudi odzvala.
Priljubljena slovenska pevka Tanja Žagar je vedno, kadar kaj objavi na družbenih omrežjih, zasuta s komentarji.

Pevka pa je pred kratkim svoje številne spletne prijatelje in oboževalce razveselila še z novico, da bo kmalu izšla njena knjiga. V njej njeno življenje, vzponi in padci. Odgovori na številna vprašanja, ki si jih zastavljajo njeni oboževalci. Knjigo je Žagarjeva napisala sama, kmalu pa jo bo tudi predstavila.
»Moja knjiga z naslovom “Zaljubljena v življenje” izide naslednji mesec. Zato vas skupaj z Mladinska knjiga 18.6. vabim na predstavitev v Festivalno dvorano v Ljubljano. Tega pogovornega večera se izjemno veselim. Čakam vas!« je razkrila Žagarjeva o svoji knjigi.
Komentar, ki jo je ganil
Objava je takoj prejela številne všečke in komentarje. Številni so Žagarjevi zapisali, da se zelo veselijo izida njene knjige. Napisali so tudi, da bodo prišli na predstavitev.
Eden izmed številnih komentarjev pa je še posebej bodel v oči. Nekdo je zapisal: »Zelo malo ljudi je v tej lepi deželi, da bi v celoti podprli neko osebo. Nisem še nikoli prebrala slabega komentarja zate. Ljudem si že davno zlezla pod kožo. Kako lepo je to brati in kako dobro se človek počuti, ko so lepe besede na mestu. Sem hvaležna vsem ljudem, ki brez zadržkov pohvalijo ali z nasmehom napišejo…..tudi to se čuti. Hvaležna tudi tebi, da z nagajivim nasmehom in izpovedno pesmijo tako globoko nagovoriš ljudi. To so res izbrane duše. Vse dobro tebi in celi tvoji družini…..čudoviti ste.«
Žagarjeva se je odzvala
Žagarjeva se svojim prijateljem in oboževalcem vedno zahvali za komentar, vedno odgovori. Tudi tokrat je. In priznala je, da jo je sporočilo močno ganilo.
»Kako lepo! Hvala iz srca za to vaše sporočilo. Sem ganjena. Vam in vsem vašim pošiljam veeeeelik objem!« je zapisala priljubljena pevka.

