Pevec Isaac Palma se dolgo časa ni oglasil. Sedaj pa je javno razkril, kaj se dogaja.
Znani in priljubljeni argentinski pevec Isaac Palma, ki živi in ustvarja v Sloveniji, sporoča lepo novico.

Pevec, ki je prišel v Slovenijo, si tukaj našel dom in ustvaril novico, se je po več tednih spet oglasil. Na družbenih omrežjih je ob javil fotografijo, na kateri je skupaj z znani slovensko voditeljico in pevko Martino Švab.
Da je nastala skupna fotografija, pa lahko pomeni le eno – pripravljata skupen projekt. Kar je seveda mnoge zelo razveselilo.
Po več tednih tišine, lepa novica.
»Verjetno že veste, kdo je čudovita dama na fotografiji.
Danes pa je čas, da z vami delim nekaj posebnega …
Po daljšem času prihaja nova pesem, na katero sem izjemno ponosen. Pesem, polna čustev, iskrenosti in trenutkov, ki se dotaknejo srca,« je na družbenem omrežju razkril Isac.
Nato pa dodal: »Še posebej vesel sem, da sem jo lahko ustvaril skupaj z Martino – vrhunsko pevko in čudovito osebo.
Posebna zahvala pa gre tudi mojemu dobremu prijatelju Roku Piletiču, ki je ustvaril to čudovito pesem. Hvala za zaupanje, prijatelj!
(Kdo ve … morda pa naju bo glasbena pot nekoč združila tudi v skupni pesmi.)
Mislim, da bo ta pesem ostala z nami še dolgo časa.
Ste pripravljeni? Kmalu razkrijemo več!
Komaj čakam, da jo slišite.«
Objava je seveda razveselila številne. Oboževalci so prepričani, da prihaja nekaj zelo lepega.

