Znani slovenski voditelj je močno presenetil z razkritjem, da se poslavlja.
Na družbenih omrežjih se je oglasil znani slovenski radijski voditelj Dajnomir Gorjanec in razkril, da se poslavlja od radijskega mikrofona.

»Vznemirljiva dogodivščina, ki se je več kot desetletje odvijala na valovih Radia Europa 05/Radia Bob/Radia 1 Rock, se zaključuje – minuli petek je bil moj zadnji dan z vami v etru,« je povedal.
»Moj urnik je zdaj za nekaj časa nekoliko manj intenziven, tako da kdor si je želel sodelovati z mano, zdaj je odlična priložnost. Odprt sem za zanimive pogovore in nove ideje,« je zapisal.
Je to dokončno slovo?
Radijski voditelj pravi: »Na dolgi rok se zagotovo še naprej vidimo in slišimo na področjih, kjer imam največ izkušenj. Torej v (multi)medijski produkciji in produkciji dogodkov, morda pa se lotim tudi kakšnega novega izziva. Radijsko delo mi je bilo v neizmerno veselje in upam, da se tudi k njemu še kdaj vrnem.«
Razkril je tudi, kaj bo počel do tedaj.
»Vmesni čas pa bom pozorneje namenil številnim osebnim idejam in projektom, ki se jih predhodno nisem imel časa ali energije konkretneje lotiti, tako da se tudi tega že zelo veselim.
V prvi vrsti pa – izklop alarma ob pol petih zjutraj, bolj pogosti obiski koncertov in po 10 letih končno spet en daljši poletni oddih!« je zapisal.
Odziv mnogih
Na njegov zapis so se odzvali mnogi, ki so ga radi poslušali. »Res škoda, želim ti veliko uspehov,« je nekdo zapisal. Nekdo drug pa: »Srečno na novih poteh!«

