Saša Einsiedler je ogorčeno razkrila, kaj ji je dejala neka ženska. Njene besede so jo šokirale …
Nekdanja televizijska voditeljica, danes pa uspešna predavateljica Saša Einsiedler je nova strokovnjakinja v eksperimentu Poroka na prvi pogled.

Saša je po mnogih letih spet v središču medijskega dogajanja. Zaradi tega pa se srečuje s takšnimi in drugačnimi komentarji.
Pred kratkim je izpostavila, da je bila deležna zelo nesramnih komentarjev.
»Drage ženske, tale video je pa za nas, ki smo stare več kot dvajset ali pa trideset let. v bistvu me je k snemanju tega videa spodbudila jeza, razočaranje, žalost,« je naštela Einsiedlerjeva.
Pojasnila je, da je zaradi eksperimenta Poroka na prvi pogled, ki se je začel na Planet TV spet malce bolj izpostavljena v medijih. Z izpostavljenostjo pa je deležna tudi zelo žaljivih in nesramnih komentarjev.
»Baba stara, kaj pa misliš, da se greš zdaj, pa v medije. Glej se, kakšna si, glej, kako si zgubana. Ti si pa res odcvetela rožica, doma ostani. Kaj se siliš? A si likalnik pozabila? Malo si zlikaj tele tvoje gube,« je naštela nekaj žaljivih komentarjev, ki jih je dobila.
Tokrat pa se je oglasila zaradi neke ženske
Saša se je tokrat ponovno oglasila na družbenih omrežjih. V krajšem posnetku je razkrila, da je ogorčena nad besedami neke ženske.
»Zdajle sem morala pa kar malo ven, proč od računalnika,« je dejala in globoko zadihala. Dejala je, da je v telesu začutila jezo, da bi nekoga kar stresla iz hlač.
V nadaljevanju je pojasnila, da se je pogovarjala z neko gospo, ki je želela njene nasvete. »In potem začne tarnati in jamrati in mi govoriti: Ja, saj gospa Saša, vam je to lahko …,« je povedala. Nato pa ogorčeno dodala: »Kaj je meni lahko?! Prosim? Kaj je razlika med mano in med tabo? A veš, v čem je razlika? Samo v tem, da sem jaz dvignila svojo rit in začela delati na sebi!«
V nadaljevanju je Saša poudarila, da imamo vsi možnost, da naredimo preskok, premik. Da se premaknemo iz točke a v točko b, kjer nam je lepo.
Njen posnetek je dobil odziv
Tudi njen zadnji posnetek je dobil velik odziv. Oglasili so se številni, ji namenili všeček in zapisali nekaj besed.
»Žrtve so vedno naporne in izsesajo vso energijo. Z takimi ljudmi ne želim imeti kontakta in se jim izogibam,« je zapisal nekdo.
»Ni vredno se sekirati zaradi ljudi, ki znajo samo tarnati, se delati žrtev in nam očitati, da je nam zaradi takega ali drugačnega razloga lažje,« je dodal nekdo drug.
Tretji pa je Sašo pohvalil: »Bravo Saša, občudujem te. Eni to ne zmorejo. Veliko sreče.«

