Primož Roglič je predčasno končal Dirko po Italiji, njegova žena je v svet poslala zelo čustveno sporočilo. Tudi vas bo močno ganilo …
Bilo je preveč padcev, vrhunski slovenski športnik Primož Roglič je v 16. etapi po slabih 110 kilometrih predčasno zaključil Dirko po Italiji.

Kot je razkril, je imel v prvih tednih precej težav zaradi padcev. Po zadnjem padcu pa so bile bolečine prehude, zato se je odločil, da odstopi.
»Preveč je bilo padcev na tej dirki. Preveč bolečine, ki me je in bi me ovirala. Včeraj sem komaj sedel na kolo. Moral sem nekje končati, potegniti črto. Želel sem nadaljevati, toda včasih je bolje narediti korak nazaj. Moram razmišljati o prihodnosti, to ni bila zadnja dirka v sezoni. Verjamem, da bom še razveseljeval navijače v tekoči sezoni. Z ekipo smo se marsikaj naučili na letošnjem Giru, toda z glavo skozi zid ne moreš iti,,« je Roglič dejal na uradnem profilu ekipe Red Bull-BORA-hansgrohe.
Njegova žena ob javila čustveno sporočilo
Po novici o odstopu, se je na družbenih omrežjih oglasila tudi njegova soproga Lora Roglič Klinc, ki je delila zelo čustveno sporočilo.
Delila je citat: »Takrat sta spoznala skupaj oba: le če v srcu si lev, to res nekaj velja.«
View this post on Instagram
Na njeno objavo so se odzvali mnogi oboževalci. »Tudi najmočnejši padejo — ne zato, ker niso dovolj dobri, temveč zato, ker se borijo tam, kjer drugi ne upajo. Primoževa vztrajnost, pogum in dostojanstvo so večji od vsake zmage. V očeh nas, navijačev, bo vedno šampion — in vi, njegova družina, ste njegova najmočnejša ekipa. Skupaj z vami verjamemo, da se vsaka gora zmore premagati — če ne danes, pa jutri. Srečno, Rogliči,« se je glasil eden izmed številnih komentarjev v znak podpore.

