Obraz POP TV zgroženo nad Marka Baržiča: “Kako obupan moraš biti za oglede?”

ZAUPANJA VREDEN VIR

Smo se izkazali kot zaupanja vreden vir informacij? Dodajte nas na googlu

Mark Baržić, nekdanji tekmovalec Kmetije, je pristal na urgenci. Javnost je bila nad njegovim dejanjem ogorčena, menijo namreč, da se je s tem norčeval iz zdravstvene ustanove. Veliko kritiko pa je podal tudi nekdanji tekmovalec šova Kmetija.

Na družbenih omrežjih se je oglasil Tim Novak, zmagovalec Kmetije 2024. Odločil se je, da javno komentira dejanje Marka Baržića, ki je šel po njegovem mnenju tokrat predaleč.

Mark je pristal na urgenci

Mark je pred nekaj dnevi objavil posnetek, v katerem se je pripravljal za obisk urgence. Omenil je, da ima napihnjen trebuh in da je po njegovem stanje resno.

Mark je pristal na urgenci. (Foto: Facebook/Mark Baržić)

Na urgenci je posnel postopek pregleda, na koncu pa razkril, da je z njim vse v redu in da ga je očitno le tiščalo na stranišče: »Okej, situacija je taka, da v bistvu sploh nič ni bilo z mano. Mene je samo kakat tiščalo.«

Oglasil se je Tim Novak

»Ravnokar sem videl članek o Markiju, ki se je pretvarjal, da ga nekaj boli in šel na urgenco in potem na koncu je rekel, da je to samo naredil za oglede in da ga v bistvu samo tišči na stranišče. Pač, stari, kako obupan moraš biti za oglede, a veš, kaj mislim,« je bil ogorčen Tim. V preteklosti je namreč delal v zdravstvu, zato ve, kakšni so tam pogoji dela.

»Sam sem delal na urgenci in pet let v zdravstvu in vem, kakšno je stanje tam. In da se ti norca delaš za take stvari in posnameš ‘get ready with me’ (pripravi se z mano) za na urgenco. A ti veš, kaj pomeni urgenca? Nujno stanje. In da se ti tam norca delaš in nekaj igraš, da te nekaj boli in potem na koncu poveš, da te sr**, katastrofa. Zaradi takega folka vsi dajejo v slab koš vplivneže in vse skupaj. Katastrofa res.« Timu se zdi Markovo dejanje skrajno neodgovorno. Sam pozna delo v zdravstvu, pozna reševalce, ki delajo po 12 ur na dan in ve, da urgentno pomoč potrebujejo ljudje, ki so v nevarnosti. Zdi se mu neprimerno, da se je Mark domnevno norčeval iz urgentnega centra zgolj za oglede na družbenih omrežjih.

Preberite še: Maja Prašnikar razkrila veliko presenečenje: Čestitke dežujejo z vseh strani

Zadnji članki

Ne spreglejte