Na RTV Slovenija so jima oddajo dobesedno čez noč ukinili, sedaj se ta priljubljeni voditeljski par vrača nazaj. Razkrito je ozadje.
Glasbenik Dejan Vunjak in voditeljica Lucija Vrankar sta na RTV Slovenija vodila oddajo Japajade šov. Pa so jo ukinili. Sedaj se vračata.

Na Planet TV prihaja nova zabavna glasbena oddaja. Kot so razkrili, jo načrtujejo že to jesen. Oddaja se bo imenovala Pa brez zamere, vodil jo bo že znani in usklajeni voditeljski parček, Lucija Vrankar in Dejan Vunjak.
»Za oddajo stoji tudi Jože Potrebuješ, ki skupaj z ekipo pripravlja projekt, poln glasbe, humorja, energije in televizijskega spektakla. S svojim bogatim ustvarjalnim podpisom je v preteklosti soustvaril številne uspešne zabavne oddaje, zato tudi nova oddaja obljublja veliko nepozabnih trenutkov, presenečenj in pristne zabave,« pojasnjujejo na Planet TV.
V ospredju novi obrazi domače glasbene scene
Ustvarjalci oddaje pa želijo v ospredje postaviti tudi nove obraze domače glasbene scene. Zato vabijo mlade, še neuveljavljene glasbenike, pevce, duete, ansamble in skupine, ki radi izvajajo slovensko glasbo in si želijo svoj talent predstaviti širši Sloveniji.
V okviru oddaje namreč pripravljajo tudi glasbeno tekmovanje Zvezde leta tega planeta, ki bo novim talentom ponudilo priložnost za nastop pred televizijskimi gledalci in preboj na slovensko glasbeno sceno.
K prijavi že sedaj vabijo vse mlade, ambiciozne izvajalce, ki uživajo v nastopanju v živo in verjamejo v svojo glasbo.

Hladen tuš na RTV Slovenija, novo upanje na Planet TV
Voditelja Dejan Vunjak in Lucija Vrankar pa sta gledalcem že dobro poznana. Vodila sta zabavno oddajo Japajade šov, ki je bila predvajana na RTV Slovenija. Pod njo pa se je prav tako podpisal Jože Potrebuješ. A so oddajo po dveh sezonah ukinili, dobesedno čez noč.
Po novici, da se oddaja poslavlja, je na družbenih omrežjih odmeval posnetek glasbenika Jožeta Potrebuješa.
Potrebuješ v posnetku reče: »Od leta 2003 smo imeli glasbeniki več ali manj ves čas v ‘primetimu’ na prvem programu slovenske televizije kakšno oddajo, v kateri se je lahko narodnozabavna glasba pojavljala. Vaša, naša. Na zdravje, Slovenski pozdrav, V petek zvečer … Naj vam povem, da od novega leta žal tako več ne bo. Žal so s prvega programa Televizije Slovenija, kljub temu da je imela tudi naša oddaja dobro gledanost … Vsi skupaj se moramo malo zamisliti, stopiti skupaj in kaj ukreniti. Velja?«

