Odjeknila je novica, da je izginil znani slovenski glasbenik. Njegovi svojci vse prosijo za pomoč.
Kot poročajo številni slovenski mediji, je že v začetku tega meseca izginil znani slovenski glasbenik Marko Blažek.

Blažek je bil nekdanji kitarist slovenske hardcore skupine Odpisani. Na družbenih omrežjih so se oglasili tudi člani omenjene skupine in vse prosijo za pomoč.
»Naš prijatelj in nekdanji kitarist Marko Blažeka očitno ni kontaktiral nikogar od 4. julija. Njegov telefon je izklopljen. Starši so ga prijavili kot POGREŠANO osebo. Marko, prosim, če to vidiš, nam samo sporoči, da si v redu in da si na varnem! Če ima kdo KAKRŠNE KOLI informacije o tem, kje se nahaja, nam prosim sporočite,« so zapisali.
Odzvali so se številni, ki niso mogli verjeti, da se je to zgodilo.
»Ali imate kakšne informacije, kje je bil nazadnje viden, kdaj je bil nazadnje v službi, karkoli, kar bi lahko pomagalo,« je člane skupine vprašal nekdo.
Ti pa so odgovorili: »Nič ne vemo. Mi smo izvedeli včeraj od policije, da je njegov oče prijavil, da je Marko izginil. Nič drugega ne vemo.«
Kot poročajo številni mediji, naj bi bil Blažek pogrešan že od 4. julija.

