Tudi v oddaji Delovna akcija ne gre vse vedno po načrtih. Se spomnite škandala iz prejšnje sezone?
Škandal iz prejšnje sezone Delovna akcija je na noge spravil gledalce.

V vseh teh devetih sezonah oddaje Delovna akcija se je zgodilo marsikaj. Nekatere prenove so bile bolj, druge manj odmevne.
Zagotovo pa je bila odmevna prenova, po kateri se je nato hiša znašla v oglasu za prodajo.
Mojstri so hišo obnovili, lastnica pa jo je nato prodajala. Se spomnite?
Hiška v zelo slabem stanju
Leta 2022 je voditeljica Ana Praznik potrkala na vrata hiške, v katero naj bi se preselili samohranilka Polona Cvirn in njena hčerka Larisa.
Hiška je bila v zelo slabem stanju. Najprej je bila potrebna prenova, potem pa naj bi se Polona in Larisa vanjo preselili. Pred ekipo je bil velik zalogaj – zamenjati so morali kompletno vse – električno napeljavo, centralno ogrevanje, hiška je bila polna vlaga, ni bilo izolacije, popolnoma so morali preurediti kopalnico, kuhinjo …
Prenova je potekala v dveh oddajah, mojstri so opravili fantastično delo.
Nato pa … oglas za prodajo
Nato pa je javnost močno pretresla informacija, da se Polona in njena hčerka ne mislita preseliti v hiško, ampak jo prodajata.
Kasneje pa je v javnost prišla informacija, da Polona sploh ni bila lastnica hiške, ampak je imela hiško le najeto. Da je ta obnovljena, pa naj bi dejanski lastnici izvedeli preko televizije, ko sta gledali oddajo Delovna akcija.
Takrat naj bi lastnici hiške tudi prekinili vse stike s Polono in njeno hčerko. Takrat sta lastnici hiške medijem razkrili tudi, da hiša je na prodaj in da jo bodo prodajali s pomočjo agencije.


