Po zadnji oddaji Delovna akcija so se oglasili tisti, ki družino Hribar dobro poznajo in razkrili resnico.
Po zadnji oddaji Delovna akcija, je na družbenih omrežjih spet završalo. Številni gledalci so bili ogorčeni.

V zadnji oddaji Delovna akcija so gledalci spoznali družino Hribar. Sedem oseb živi v majhni in zelo dotrajani stari hiški. Obnova je več kot potrebna.
V hiši živijo štirje majhni otroci, njuna starša, Anja in Matej, ter Anjina mati, ki ima demenco.
Družina nima zadosti financ, da bi lahko sama prenovila hišo, zato jim je na pomoč priskočila Delovna akcija. Najprej jih je obiskala voditeljica Ana Praznik in zelo razveselila. Jokali so, ko so izvedeli, da so bili izbrani za prenovo doma.
Negativni komentarji
Tudi po zadnji oddaji pa so se na družbenih omrežjih zvrstili številni negativni komentarji. Nekaterim gledalcem ni bilo všeč, ker je bilo po hišo razmetano.
Nekatere gledalce pa je zmotilo, ker po njihovem niso dovolj poskrbeli za varnost. Iz sten so viseli električni kabli.
»Mislim, tole je pa čez vse meje! Oče teh otrok bi lahko poskrbel za te nevarne vtičnice. Mu ne bi vzelo veliko časa in denarja,« je nekdo zapisal.
Nekdo drug pa: »Tukaj se že na daleč vidi, da vlada lenoba.«
Tretji pa je dodal: »Halo! Saj živijo kot bi bili na smetišču. Vse umazano, vsaj očistili bi lahko.« Nekdo drug pa: »Ali niso morali vsaj desko dati na wc. Ali niso mogli vsaj vtičnice zaščititi. Veliko je stvari ki bi jih lahko sami popravili.«
Oglasili so se tisti, ki družino dobro poznajo
Na družbenih omrežjih pa so se odzvali tudi ljudje, ki družino dobro poznajo. Postavili so se jim v bran.
»Ne obsojajte! Poznam Anjo in vem da je punca super, ima šolo narejeno. Sva bili sošolki,« je zapisala oseba, ki Anjo pozna.
»Poznam predobro to družino, in tudi vem, kako so živeli. Zelo veliko vlage v hiši. ki se je niso mogli znebiti,« je nekdo zapisal in dodal: »Anja veš, da ti želim najboljše življenje. Tebi in otrokom, da zadihate v novem življenju.«
Spet nekdo drug pa: »Tistim, ki pišete, zakaj imata toliko otrok, sporočam, da je Anja super mama in brigajte se zase. Komentarji lahko bolijo.«
View this post on Instagram
Opozorilo uredništva: Povzemanje naših prispevkov dovoljujemo samo v primeru, da poleg pripišete, da so povzeti po portalu Top24Novice.si in dodate aktivno povezavo do našega prispevka.

