Glasbenik Fredi Miler se je potem, ko je razkril, da so mu že tretjič odkrili raka, oglasil na družbenih omrežjih. Tako je z njim danes
Priljubljeni glasbenik Fredi Miler je pred časom pretresel javnost. Razkril je namreč, da so mu kar trikrat diagnosticirali raka.

Pred nekaj meseci smo se z njim pogovarjali in razkril nam je, da ostaja zelo optimističen. Fredi je človek, ki se ne vda.
»Počutim se dobro. Se zelo zagnan, imam energijo. Toda, kaj je znotraj, pa ne vemo,« je Fredi pred kratkim razkril za Top24Novice.si.
»Ampak, jaz se ne smilim sam sebi in grem naprej,« je dejal, dodal, da je vse v božjih rokah. Ustvarja pesmi, vse zvrsti nam našteje, od počasnih balad, do turbo folka, pop in rocka. Fredi je multi ustvarjalec, ima že preko 130 pesmi.
Kako je z njim danes?
Fredi se je javil svojim oboževalcem preko družbenih omrežij. Objavil je svojo fotografijo, poleg nje pa zapisal: »Lep 2. maj vam želi.«
Tako kot vedno, je bil tudi tokrat odziv na njegovo objavo velik. Vsuli so se komentarji. Številni so se mu zahvalili za lepe besede in tudi njemu nazaj zaželeli vse dobro.
Pozitivna energija je tista, ki šteje veliko in ki premika gore. In te Frediju ne manjka.
Opozorilo uredništva: Povzemanje naših prispevkov dovoljujemo samo v primeru, da poleg pripišete, da so povzeti po portalu Top24Novice.si in dodate aktivno povezavo do našega prispevka.

